Dnia 25 maja 2026 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Filię Biblioteczną nr 1 im. Wisławy Szymborskiej w Sokółce. Celem przedsięwzięcia było promowanie czytelnictwa, zachęcenie do korzystania z biblioteki, rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 4 - 14 lat z Miasta i Gminy Sokółka. Z naszej szkoły wzięło udział 27 uczniów i osiągnęli zadowalające wyniki. Większość prac dzieci z klas I - III wykonały na zajęciach w świetlicy szkolnej. Pracownica biblioteki pani Justyna wręczyła zasłużone nagrody i dyplomy.
W kategorii klas I -III:
I miejsce - Jakub Bruzgo kl. I b
II miejsce - Magdalena Borkowska kl. I b
III miejsce - Natalia Borowik kl. I a
Wyróżnienie - Oliwia Domin kl. I a
W kategorii klas IV - VIII:
I miejsce - Róża Żurawska kl. VI a
II miejsce - Izabela Małoń kl. VI a.
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział:
Kl.I a: Jakub Chmielewski, Fabian Płoński, Julia Jurczenia, Tymon Woronowicz.
Kl. I b: Antoni Barcewicz, Zuzanna Baranowska, Zuzanna Łysik, Julia Grzenkowicz, Dominik Maliszewski.
Kl. II a: Sabina Puszko, Piotr Radulski, Karol Walentowicz, Nikola Rowińska, Jagoda Ignatowicz, Paula Bołtko, Zuzanna Zawadzka, Stanisław Witulski.
Kl. II b: Hanna Jurgielewicz.
Kl. III a: Natalia Jurczenia, Zuzanna Witulska, Maja Maliszewska.
Gratulujemy!
Zachęcamy w przyszłości do udziału w konkursach plastycznych. Prace konkursowe można podziwiać w galerii zdjęć