Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, podsumowań oraz podziękowań za wspólnie spędzone miesiące nauki, pracy i wielu szkolnych wydarzeń.
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która zwróciła się do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
Podczas akademii wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.
Wyjątkowym momentem było wręczenie Szkolnego Oskara, którego w tym roku otrzymała uczennica klasy 7a - Magda Borowik.
Podczas uroczystości Dyrekcja Szkoły złożyła również szczególne podziękowania Jakubowi Zieziuli - uczniowi, pomysłodawcy, założycielowi oraz dyrektorowi SP3 NEWS - doceniając jego zaangażowanie w rozwój szkolnych mediów oraz promocję życia naszej szkoły. W dowód uznania otrzymał pamiątkową statuetkę.
W imieniu Burmistrz Sokółki, Pani Ewy Kulikowskiej, serdeczne życzenia uczniom, nauczycielom oraz rodzicom przekazała Helena Kozłowska, radna Rady Miejskiej w Sokółce.
Szczególnie wzruszającą częścią uroczystości było pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy zakończyli swoją edukację w naszej szkole. Na zakończenie wychowawczynie klas ósmych symbolicznie przecięły balony, które następnie zostały wypuszczone w niebo jako znak zakończenia ważnego etapu życia i rozpoczęcia nowej drogi.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych sukcesów, dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny, a absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach oraz spełnienia marzeń.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji!