Osiągnięcia uczniów w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wioski bez troski" pod hasłem „Rola rolnika, by upadku unikał".
Konkurs ogłosiła Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Sokółce. Udział w konkursie był okazją do promowania bezpiecznych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstw rolnych oraz wykazania się kreatywnością i twórczą postawą. Prace do organizatorów przekazaliśmy w kwietniu. Dnia 9 czerwca pracownice KRUS-u gościły w naszej szkole, wręczyły laureatom nagrody i dyplomy.
Miejsce III zdobyła Zuzanna Olechno kl. II b oraz wyróżnienie Hanna Jurgilewicz kl. II b, Dominik Kołodziej kl. II b, Karol Walentowicz kl. II a, Izabela Małoń kl. VI a.
Za udział uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Należą do nich z kl II a: Nikola Rowińska, Zofia Kostrzewska, Paula Wiktoria Bołtko, Izabela Olechno, Jagoda Ignatowicz, Sabina Puszko, Zuzanna Zawadzka, Piotr Radulski,
kl. II b: Hanna Trzeciak, kl. III a: Aleksandra Lingo, Zuzanna Witulska, Aleksandra Natunewicz, kl. III b: Blanka Bykowska, Dzienis Julia, Róża Rećko, kl. VI a: Róża Żurawska, Magdalena Radulska.
Nasza szkoła również otrzymała podziękowanie za zaangażowanie i wieloletnią współpracę z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Dziękujemy organizatorom, a uczniom gratulujemy za ciekawą interpretację tematu i zaprezentowane umiejętności.